Maszyny Krawieckie JOYEE

O fimie

Firma Pohltex sp.j. została założona w 1990 r. Jej cele jest zapewnienie zakładom branży odzieżowej parku maszynowego, oprzyrządowania, igieł, części zamiennych i innych artykułów niezbędnych przy produkcji. W ciągu swej wieloletniej działalności, bazując na doświadczeniu swoim i innych firm staramy się zapewnić towary o najwyższej jakości i rosądnej cenie.

Oferując bardzo szeroki asortyment artykułów i firm je produkujących wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wszystkie maszyny spełniają europejskie normy jakości i bezpieczeństwa pracy. Zapewniamy pełną gwarancję, serwis, części zamienne i oprzyrządowanie do wszystkich sprzedawanych maszyn. Próbujemy dotrzeć najbliżej naszych klientów i w tym celu jest otwierana sieć dystrybutorów oferujących nasze towary.

Jesteśmy bezpośrednimi importerami przemysłowych i domowych maszyn do szycia, części zamiennych, osprzętu, noży krojczych, krojczych, ostrzy, igieł, sprzętu prasowalniczego, części do wytwornic, żelazek, stołów, pianek silikonowych, stóp teflonowych i wielu innych towarów związanych z przemysłem lekkim. Na magazynie posiadamy kilkanaście tysięcy produktów o wartości przekraczającej 1 000 000 zł netto. Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w rozwiązywaniu problemów związanych z szyciem, krojeniem i prasowaniem. Pod względem oprzyrządowania jesteśmy w stanie zapewnić wszelkiego rodzaju lamowniki, zwijacze i stebnery producentów włoskich, niemieckich, japońskich, tajwańskich.

Sprzedaż igieł jest oparta na firmach GROZ-BECERT, ORGAN, LAMERTZ, SCHMETZ.

Dysponujemy całym asortymentem chwytaczy i bębenków włoskiej firmy CERLANI, jak również wielu innych firm.

Serdecznie zapraszamy do współpracyWszelkie prawa zastrzeżone. ©

Design: POHLTEX.